pallet-and-packages

 

Pallet Sand Packages – dla Twojego magazynu

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo z kurtynami paskowymi

Szukasz więcej informacji

Nie mogłeś lepiej trafić!

Zobacz kurtyny wahadłowe

Sprawdź kurtyny spawalnicze

Wiemy, że praca spawacza nie jest lekka. Koniecznie musisz zadbać o bezpieczeństwo swoje i osób w Twoim otoczeniu. Kurtyny spawalnicze mogą być rozwiązaniem dla Ciebie – zobacz dlaczego!

Poznaj właściwości pasów PCV

Pasy PCV znalazły zastosowanie w magazynach, chłodniach, laboratoriach i wielu innych miejscach, gdzie ważna jest izolacja termiczna i akustyczna. Sprawdź wszystkie właściwości pasów PCV!

Kurtyny, czy parawany spawalnicze?

Praca w trudnych warunkach? Mamy rozwiązanie! Parawany spawalnicze możesz swobodnie przestawiać i przenosić. Jakie jeszcze mają zalety? Nie zwlekaj, tylko rzuć okiem już teraz!

Czym są zawiesia rurowe?

Bez zawiesi kurtyny paskowe byłyby zwykłym arkuszem PCV. Zobacz, dlaczego wybór wysokiej klasy zawiesi jest niezwykle istotny, jeśli chcesz cieszyć się kurtynami PCV przez wiele lat.

Jak zamontować drzwi wahadłowe?

Drzwi wahadłowe są niezwykle praktyczne w przejściach między często uczęszczanymi pomieszczeniami. Nie utrudniają komunikacji i z łatwością mogą przez nie przejeżdżać wózki widłowe i inne niewielkie maszyny. Co więcej, zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Z tego powodu są chętnie montowane w magazynach i chłodniach. W jaki sposób je zamontować? To nietrudne! Montaż zawiasów do drzwi wahadłowych nie jest szczególnie wymagający. Samemu może być trudno, ze względu na rozmiar drzwi, ale śmiało w duecie dacie sobie radę!

bramy-wahadlowe

Czytaj więcej o montażu bram wahadłowych

„Szukałem porad prawdziwych ekspertów i właśnie tutaj je znalazłem. Dzięki wam mam pewność, jakie pasy PCV wybrać!”

Robert P. Olsztyn

 
Zamów pełne wyposażenie

© 2018 Pallet Sand Packages – kompleksowe wyposażenie magazynu we współpracy z Mirosławem Dudzińskim

Zamówienia

Strona główna | Kurtyna Spawalnicza | Parawan Spawalniczy | Pasy PCV | Zawiesia rurowe | Bramy wahadłowe | Kurtyny paskowe w Pile | Kurtyny paskowe w Jeleniej Górze