pallet-and-packages

 

Pasy PCV – zadbaj o bezpieczeństwo w swoim przedsiębiorstwie

Popraw bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników

Pasy PCV spawalnicze

Produkcja i sprzedaż

Zobacz Pasy PCV w ofercie sklepu

Zastanawiasz się nad wyborem kurtyny spawalniczej?

Kurtyny spawalnicze gwarantują ochronę przed promieniowaniem szkodliwym dla oczu i odpryskującymi odłamkami

Dowiedz się więcej o zawiesiach

Kurtyny nie mogą istnieć bez odpowiednich zawiesi, dlatego dowiedz się o więcej o rodzajach zawiesi

Zapoznaj się z zagrożeniami w czasie spawania

W czasie spawania na zagrożenia jest narażony nie tylko spawacz, ale również osoby w jego otoczeniu

Jakie mają zastosowanie bramy wahadłowe?

Sprawdź istotne informacje na temat bram wahadłowych

Jakie właściwości mają pasy PCV?

Pasy PCV są bardzo uniwersalne, dzięki temu znalazły zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Można je znaleźć w lakierniach, magazynach, halach, chłodniach i wielu innych miejscach, gdzie jest potrzebna izolacja termiczna, czy akustyczna. Jakie właściwości pasów PCV zadecydowały o ich popularności? Pasy PCV są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, dzięki temu mogą przez wiele lat pełnić swoje funkcje. Nie wymagają specjalnych specyfików do czyszczenia, a samo czyszczenie jest bardzo proste. Są bardzo bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ nie posiadają ostrych krawędzi.

Kurtyny wykonane z pasów PCV są doceniane ze względu na właściwości tłumienia hałasu. Hałas jest bardzo uciążliwym czynnikiem w miejscu pracy. Udowodniono, że trwałe przebywanie w miejscu z dużym natężeniem hałasu może wywołać problemy ze zdrowiem. Pasy PCV pochłaniają i wytłumiają fale dźwiękowe, dzięki temu ograniczają rozprzestrzenianie się dźwięków. Można je zamontować jako przegrody separujące strefy pracy w fabrykach. Z pewnością znacznie poprawią komfort pracy. Inną niezaprzeczalną korzyścią jest doskonała izolacja cieplna. Montując pasy PCV, ograniczasz mieszanie się warstw powietrza. To sprawia, że nie musisz dogrzewać pomieszczeń sąsiadujących z chłodnią. Przełoży się to na mniejsze rachunki za ogrzewanie oraz pracownicy będą przebywać w komfortowych warunkach.

pasy-pcv

Jakie zastosowania mają pasy PCV?

Pasy PCV doskonale separują przestrzenie, a jednocześnie nie ograniczają widoczności i mobilności. Wybierz odpowiedni typ kurtyn dla swojego biznesu. Jest wiele rodzajów, więc na pewno znajdziesz odpowiedni. W sprzedaży znajdziesz pasy ognioodporne, antystatyczne, czy spawalnicze, które zatrzymują szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe i podczerwone. Wybór jest duży, więc rzuć okiem!

„Chciałem poprawić izolację termiczną pomieszczeń, więc zdecydowałem się na kurtyny PCV. Doskonała obsługa, doradzili mi i rozwiali wątpliwości. Pozdrawiam i polecam!”

Marek W. Bydgoszcz

 
Zamów pełne wyposażenie

© 2018 Pallet Sand Packages – kompleksowe wyposażenie magazynu we współpracy z Mirosławem Dudzińskim

Zamówienia

Strona główna | Kurtyna Spawalnicza | Parawan Spawalniczy | Pasy PCV | Zawiesia rurowe | Bramy wahadłowe | Kurtyny paskowe w Pile | Kurtyny paskowe w Jeleniej Górze