pallet-and-packages

 

Zawiesia rurowe – zobacz zastosowanie

Doskonale sprawdzą się w Twoim przedsiębiorstwie

Zawiesia do pasów PCV

Bez zawiesi kurtyny nie istnieją

Zobacz zawiesia w ofercie

Jakie są funkcje kurtyny spawalniczej?

Dowiedz się przydatnych informacji na temat kurtyn spawalniczych

Parawany spawalnicze – dla kogo są niezbędne?

Rzuć okiem, czy przydadzą się również Tobie

Poznaj właściwości pasów PCV

Jakie spełniają funkcję i gdzie się idealnie odnajdą

Montaż bramy wahadłowej

To jest łatwiejsze niż myślisz

Co to są zawiesia?

Zawiesie to element kurtyn PCV służący do zawieszenia pasów. Praktyczne mocowanie kurtyny jest kluczowe dla wygodnego użytkowania oraz bezpieczeństwa pracowników. W ofercie sklepów można znaleźć wiele różnych modeli zawiesi rurowych. Rzuć okiem, na co zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji.

Najtańsze są zawiesia wykonane z PCV. Poza ceną ich ogromną zaletą jest niewielka waga, a także fakt, że nie odbijają promieni słonecznych. To sprawia, że można je zamontować w stajniach, czy budynkach gospodarczych, bez obawy, że odbijający się refleks wystraszy i spłoszy zwierzęta.

zawiesia rurowe

Zawiesia wykonane ze stali nierdzewnej

Zawiesia wykonane ze stali nierdzewnej cechuje duża wytrzymałość, dlatego są popularne, na przykład w magazynach. Są prawdziwą gwarancją długiej i bezawaryjnej eksploatacji, nawet w ciężkich warunkach. Mogą zostać użyte w przejściach, którymi przejeżdżają maszyny, a mimo tego nie ulegną uszkodzeniu.

W wyborze zawiesi musisz się zastanowić, gdzie pasy będą mocowane. W zależności od tego na rynku są dostępne różne rozwiązania, które z pewnością sprawdzą się w Twoim przedsiębiorstwie.

„Wybór zawiesi jest z pozoru małym problemem. Każdy, kto kiedykolwiek kupował kurtyny, wie, jak dużo zależy od odpowiednich zawiesi. Dzięki za ten artykuł, bardzo mi pomógł z podjęciem decyzji.”

Darek K. Szczecin

 
Zamów pełne wyposażenie

© 2018 Pallet Sand Packages – kompleksowe wyposażenie magazynu we współpracy z Mirosławem Dudzińskim

Zamówienia

Strona główna | Kurtyna Spawalnicza | Parawan Spawalniczy | Pasy PCV | Zawiesia rurowe | Bramy wahadłowe | Kurtyny paskowe w Pile | Kurtyny paskowe w Jeleniej Górze